REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Budynek MSN już gotowy – za miesiąc wielkie otwarcie [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Budynek MSN już gotowy – za miesiąc wielkie otwarcie [ZDJĘCIA]
Dobra wiadomość dla wszystkich miłośników sztuki, ale też mieszkańców i turystów. Muzeum Sztuki Nowoczesnej jest już prawie gotowe. Budynek przy placu Defilad autorstwa Thomasa Phifera będzie miejscem pełnym sztuki i spotkań, otwartym dla zwiedzających, spacerowiczów.
Duet Jaśkowa Dolinainwestycja
Pokaż inwestycję
Duet Jaśkowa Dolina
Gdańsk, Jaśkowa Dolina 83C
Deweloperskie podsumowaniaartykuł
Pokaż artykuł
Deweloperskie podsumowania
Trudny, ale lepszy od poprzedniego – tak oceniają rok 2011 deweloperzy oraz eksperci rynku mieszkani...
Pasaż Podgórskiinwestycja
Pokaż inwestycję
Pasaż Podgórski
Kraków, Podgórze
Biurowiec Toposinwestycja
Pokaż inwestycję
Biurowiec Topos
Kraków, Śródmieście
Wola Park z nowymi najemcami i modernizacjamiartykuł
Pokaż artykuł
Wola Park z nowymi najemcami i modernizacjami
W pierwszym kwartale 2025 r. Wola Park odnotował serię otwarć nowych lokali. Do listy najemców dołączyły m.in. marki Office Shoes czy Nike, podczas gdy lokale Wólczanka, Ochnik czy Pandora przeszły modernizacje, zwiększając ofertę usług dostępnych dla klientów.
[Wrocław] Archicom dynamicznie zwiększa przychody i osiąga rekordowe wyniki sprzedażoweartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Archicom dynamicznie zwiększa przychody i osiąga rekordowe wyniki sprzedażowe
Najlepszy kwartalny wynik sprzedaży – 366 sprzedanych lokali w I kw. 2017 r. tj. o ponad 70% niż w I...
[Kraków] Skanska oficjalnie otworzyła Axis i pierwszy fragment Superścieżkiartykuł
Pokaż artykuł
[Kraków] Skanska oficjalnie otworzyła Axis i pierwszy fragment Superścieżki
Uroczyste otwarcie biurowca Axis i pierwszego etapu Superścieżki – największego projektu miastotwórc...
Globalny koncern DANONE otworzył fabrykę Nutricia w Opoluartykuł
Pokaż artykuł
Globalny koncern DANONE otworzył fabrykę Nutricia w Opolu
W Opolu otwarta została nowa fabryka Nutricia, firmy DANONE. Jest pierwszą w Polsce, a drugą na świecie fabryką tego francuskiego koncernu, wytwarzającą preparaty do żywienia dojelitowego w samozasysających butelkach. To drugi zakład produkcyjny tej firmy w tym mieście. Powstały nowe miejsca pracy.
W Zgorzelcu i Goerlitz rozpoczęła się budowa UNITED HEAT, transgranicznego połączenia systemów ciepłowniczych Polski i Niemiec [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
W Zgorzelcu i Goerlitz rozpoczęła się budowa UNITED HEAT, transgranicznego połączenia systemów ciepłowniczych Polski i Niemiec [FILM]
W Zgorzelcu i Goerlitz rozpoczęła się budowa UNITED HEAT, transgranicznego połączenia systemów ciepłowniczych Polski i Niemiec. To wyjątkowo zaawansowana technologicznie i jedna z najważniejszych inwestycji energetycznych w Europie Środkowej. Umożliwi pełną dekarbonizację systemów ciepłowniczych obu miast do 2030 r. oraz znacząco ograniczy emisję CO₂ w regionie
Koleje Dolnośląskie kupią kolejne 10 pociągów Elf2 od PESA Bydgoszcz [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Koleje Dolnośląskie kupią kolejne 10 pociągów Elf2 od PESA Bydgoszcz [FILM]
Dolny Śląsk nie zwalnia tempa w kolejowej rewolucji. Koleje Dolnośląskie kupią kolejne dziesięć pociągów od PESA Bydgoszcz. Po realizacji zamówienia po dolnośląskich torach będzie jeździć aż 55 Elfów. KD dysponują największą w kraju flotą tych pięcioczłonowych zespołów trakcyjnych.
[Wrocław] Nowa inwestycja na terenie Centrum Południowego coraz bliżejartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Nowa inwestycja na terenie Centrum Południowego coraz bliżej
Przy ulicy Powstańców Śląskich, gdzie pierwotnie miało powstać Centrum Południowe, Skanska wybuduje...
Amerykański Ascend Elements chce zainwestować w Polsce 5 miliardów złotych!artykuł
Pokaż artykuł
Amerykański Ascend Elements chce zainwestować w Polsce 5 miliardów złotych!
Szykuje się nowa, olbrzymia inwestycja zagraniczna w Polsce. Amerykańska firma Ascend Elements zamierza wybudować fabrykę najnowocześniejszych materiałów do baterii do pojazdów elektrycznych. Zakład ma powstać na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "Invest-Park". Ministerstwo Rozwoju i Technologii zaoferowało Ascend Elements do 320 milionów dolarów (1,22 miliarda złotych) na wsparcie budowy zakładu produkcyjnego zrównoważonego prekursora katodowego materiału aktywnego (pCAM) w Polsce.
Amerykański Ascend Elements wybuduje w Polsce fabrykę za 5 mld złotych!artykuł
Pokaż artykuł
Amerykański Ascend Elements wybuduje w Polsce fabrykę za 5 mld złotych!
Szykuje się kolejna wielka, zagraniczna inwestycja w Polsce. Amerykańska firma Ascend Elements zamierza wybudować fabrykę najnowocześniejszych materiałów do baterii do pojazdów elektrycznych. Zakład ma powstać w Opolu, na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "Invest-Park". Ministerstwo Rozwoju i Technologii zaoferowało Ascend Elements do 320 milionów dolarów (1,22 miliarda złotych) na wsparcie budowy zakładu produkcyjnego zrównoważonego prekursora katodowego materiału aktywnego (pCAM) w Polsce.
Za ok 1,2 miliarda złotych w Gdańsku powstaje wielki terminal instalacyjny dla morskich elektrowni wiatrowych [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Za ok 1,2 miliarda złotych w Gdańsku powstaje wielki terminal instalacyjny dla morskich elektrowni wiatrowych [FILM]
Na terenie terminala kontenerowego Baltic Hub w Gdańsku postępują prace przy budowie terminala T5. Inwestycja o powierzchni około 21 hektarów w pierwszym etapie wykorzystywana będzie jako baza do instalacji morskich turbin wiatrowych dla Polskich Farm Wiatrowych na Bałtyku. Projekt prowadzony jest na zlecenie spółki Istrana, a współfinansowany przez Polski Fundusz Rozwoju. Na placu budowy widać już konkretne efekty – zakończono większość prac kafarowych, trwa montaż kotew klapowych oraz zintensyfikowane prace związane z zalądowieniem terminala.
Za ok 1,2 miliarda złotych w Gdańsku powstaje T5 - terminal instalacyjny dla morskich elektrowni wiatrowych [FILMY]artykuł
Pokaż artykuł
Za ok 1,2 miliarda złotych w Gdańsku powstaje T5 - terminal instalacyjny dla morskich elektrowni wiatrowych [FILMY]
Na terenie terminala kontenerowego Baltic Hub w Gdańsku postępują prace przy budowie terminala T5. Inwestycja o powierzchni około 21 hektarów w pierwszym etapie wykorzystywana będzie jako baza do instalacji morskich turbin wiatrowych dla Polskich Farm Wiatrowych na Bałtyku. Projekt prowadzony jest na zlecenie spółki Istrana, a współfinansowany przez Polski Fundusz Rozwoju. Na placu budowy widać już konkretne efekty – zakończono większość prac kafarowych, trwa montaż kotew klapowych oraz zintensyfikowane prace związane z zalądowieniem terminala.
Co dalej z budową ostatniego, brakującego odcinka Wschodniej Obwodnicy Wrocławia? [MAPY]artykuł
Pokaż artykuł
Co dalej z budową ostatniego, brakującego odcinka Wschodniej Obwodnicy Wrocławia? [MAPY]
Co dalej z ostatnim, brakującym odcinkiem Wschodniej Obwodnicy Wrocławia, kluczową drogą w południowej części stolicy Dolnego Śląska? Wiemy już, inwestycje będzie znacznie droższa, niż wcześniej zakładano. I to o 50 milionów złotych.
Grupa PKL planuje reaktywację ośrodka narciarskiego w Szczawnikuartykuł
Pokaż artykuł
Grupa PKL planuje reaktywację ośrodka narciarskiego w Szczawniku
Grupa PKL wraz z Gminą Muszyna planuje reaktywację ośrodka narciarskiego w Szczawniku, w gminie Muszyna (powiat nowosądecki), w województwie małopolskim. Podpisana umowa pomiędzy PKL Muszyna i szwajcarskim producentem Bartholet Maschinenbau AG zakłada budowę nowoczesnej kolei w nowym ośrodku Grupy. Ośrodek turystyczno-narciarski PKL w gminie Muszyna – zgodnie z założeniami ponownie stanie się rodzinną stacją narciarską zimą oraz atrakcyjnym miejscem odpoczynku latem.
[Kraków] Osiedle "Salwator City"inwestycja
Pokaż inwestycję
[Kraków] Osiedle "Salwator City"
Kraków, Krowodrza
[Kraków] Zespół Zabudowy Mieszkaniowej - Wielorodzinnej, KRAKÓW, ul. Czarodziejskainwestycja
Pokaż inwestycję
[Kraków] Zespół Zabudowy Mieszkaniowej - Wielorodzinnej, KRAKÓW, ul. Czarodziejska
Kraków, Podgórze
REKLAMA